Tréningový plán pre študentov

Tréningový plán za najlepšiu cenu hľadajte na MyBodyManager – tréningové plány

 

Ako tréner som sa veľmi často v posilňovni stretával s mladými chlapcov – študentov, najčastejšie ektomorfního typu, ktorí chceli “jednoducho” nabrať. Mali už prečítaný nejaký ten “máskl” časopis a namotivováni videami od Zhasniho trieskali o sto šesť, presne rovnakým spôsobom, ako to robia všetci profíci v motivačných videách. Klasikou bolo, že v pondelok totálne zničili prsia milióny sérií na Bence s pre nich veľkou hmotnosťou a vidinou veľkého hrudníka, presne ako Branch Warren, avšak vo veľmi krátkom rozsahu pohybu. Potom urobili ešte viac sérií na bicepsy, pretože tak to robí aj Coleman. Po pár týždňoch však výsledky nie a nie prísť. Odpoveď na otázku PREČO si nájde každý sám. Títo nešťastní chlapci sa potom na cvičenie vykašlal, alebo v horšom prípade spadli do siete nejakého dealera zakázaných látok.

Keď som ich videl, povedal som si, že musí existovať predsa nejaký spôsob, ako sa dá pribrať pár kíl aj cez to, že je veľa školy av piatok večer nejaká tá párty. Vždy som obdivoval ruskej silových športovcov a ich metódy, niektoré teda boli brutálne a sám som mal s nimi problémy. Nasledujúci systém Vám možno nejaké pripomenie.

 

Spaľovanie tuku tréningový plán od MyBodyManager

Ako teda skĺbiť náročný študijný program, zábavu a fitko? Ide to lepšie, než si väčšina myslí. Ak Vás neodradili vety vyššie, tak sa začítajte, ponúkam Vám ľahký spôsob, ako dosiahnuť želateľný výsledkov. Najskôr ale opustite všetky mýty o tréningu typu: pondelok – prsia + biceps, utorok – ľavé rameno atď Tadiaľto voda netečie.

Uvažujme o situácii, že do posilňovne Vám to vyjde maximálne 3x týždenne, čo je ideálne aj kvôli regenerácii. Ráno vstávate skoro a chodíte na ôsmu do školy (alebo práce) a vraciate sa po 15. hodine av piatok nedokážete odolať párty s kamarátmi. Najlepším spôsobom je tzv celé telo, ale aby to nebolo stále rovnaké a zapôsobili sme na jednotlivé partie jeden deň viac, uprednostníme je dvoma cvikmi. Nasledujúci tréning je odskúšaný a priniesol mnohým ľuďom ovocie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s