Tréning ako masívny prílev intenzity!

Ako sa cvičilo kedysi? Čím dosiahnuť silu a zároveň vyrysovanie, aké mali kedysi cvičenci z bývalého východného bloku? Je to jednoduché – musíte cvičiť ich tréningový plán! A ktorý to je? Poďme sa pozrieť na kvalitnú objemovku, ktorú však zdobí ukážková intenzita!

Rast svalového vlákna treba vyprovokovať!

Prestaňte cvičiť neefektívne. Koľko ste už venovali posilňovaniu času a stále nič? Je to možno preto, lebo Vám chýba motivácia. Alebo vôľa? Kvalitný sparing? Ste si vôbec istý, že trénujete dobre a správne? Nenapadlo Vás už niekoľkokrát nechať to všetko? Po desaťročia muži budovali kilá svalov jednoduchým spôsobom: telo precvičili 3 krát v týždni. Precvičili celé telo v jednej tréningovej jednotke a boli veľkí a silní. Môžete sa tomu vysmievať, ale desiatky tisíc cvičiacich, ktorí takto cvičia sa nemýlia.

Môžeme sa poučiť z ich chýb? A čo ak si vezmeme tréningy profesionálnych silových športovcov – a tých z Východného bloku obzvlášť? Boli predsa silní a súperi len žasli nad ich fyzickou pripravenosťou. Ale prečo? Pretože sovietski vedci dobre vyskúmali, že telo je približne po 6 týždňoch schopné prispôsobiť sa záťaži. Takže museli vždy meniť svoj tréning. No najmä vedeli, ako efektívne daných 6 týždňov využiť.

Tréningový plán športovcov Východného bloku unikátne na mieru Vašim potrebám

Musím sa učiť z úspechov a práve tak je dôležité učiť sa z chýb. Aj keď tieto klasické plány na rast svalov fungovali dobre, nefungovali perfektne. Ale my vieme, ako odstrániť nedostatky a urobiť ho perfektným! Je to ich aplikácia na bežného človeka. Online generátor, svojim prístupom unikátny na Slovensku, Vám podľa vstupných údajov prepočíta váhy a zaťaženie presne na mieru. Podstatné je, že budete vedieť presne koľko a s čím cvičiť. Čistá efektivita.

Na správnu cestu Vás navedie a navyše stojí naozaj zanedbateľne. Koľko ste už minuli na doplnky, vstupy do posilňovne a stále nie ste spokojný s výsledkom? Jedinečný online tréner, ktorý má už takmer 4 000 klientov očaril aj nás. A to nie sme zástancami internetového cvičenia. Podstatou je však len zostavenie plánu. Vďaka ich blogu môžete ostať motivovaný. Neustále. Jednoducho tento projekt hodnotíme veľmi pozitívne a určite odporúčame, aby ste aspoň pol roka skúsili cvičiť pod dohľadom trénera – aj keď len internetového!

Vyskúšajte MyBodyManager tréningový plán na mieru

 

Advertisements

One response

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s