Prečo je osobný tréner pre fitness dôležitý?

Osobný tréner, vo forme v akej ho poznáme s fitness centier, je dôležitý pre cvičencov, ktorí nevedia ako cvičiť. Vytvorí unikátny tréningový plán na mieru a dodá klientovi motiváciu. Pozná cieľ. Ale presne to dokáže aj online tréner, ktorý ušije váhy na mieru a sleduje pokrok. Máločo síce nahradí skutočného človeka, na druhej strane náklady na online trénera sú skutočne minimálne a zanedbateľné oproti sumám a platom osobných trénerov naživo.

Osobný tréner je perfektná motivácia pre to, aby ste sa držali predpísaného plánu. Vďaka zapisovaniu váh do denníčka a ich prepisu na internet budete vždy vedieť, ako ste na tom s pokrokom. Osobný tréner cez internet je jednoducho efektívne a cenovo dostupné riešenie pre tých, ktorí si skutočných trénerov nemôžu dovoliť. Alebo z akéhokoľvek dôvodu ho jednoducho nechcú.  A ušetrené peniaze môžete investovať do doplnkov stravy alebo jedla.

Tréning na mieru je od online trénera samozrejmosťou. Preto neverte stránkam, na ktorých Vám niekto ponúka všeobecný rozpis typu 10×12 opakovaní. Musíte vedieť predsa s akou váhou. A koľko sérií. Preto je jednoduché objednanie tréningu s počtom opakovaní naozaj strateným peniazom. Naučte sa cvičiť efektívne a s poznaním váh – hľadajte online trénera, ktorý dokáže monitorovať váhy, záťaž počíta z maximálneho opakovania a šije tréningy na mieru.

My ho nebudeme hľadať za Vás, rozhodnutie je na Vás samotných. No odporúčame si kúpu tréningového plánu cez internet naozaj dobre premyslieť tak, aby ste boli skutočne spokojný. A spokojný zákazník je ten, ktorý sa vždy rád vráti a trénuje mesiace, možno roky. Preto sledujte aj počty zákazníkov, ktoré udávajú online tréningové stránky. Potešíme Vás – aj na Slovensku je minimálne jedna, avšak skôr dve až tri kvalitné.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s