Povianočné chudnutie – prečo nezačať už v Novembri?

Možno to znie šialene – ale väčšina z nás hľadá po Vianociach spôsob, ako schudnúť. Tak prečo nezačať už v Novembri? Má to hneď niekoľko výhod, niektoré si tú predstavíme. Naozaj, chudnutie v predstihu pred Vianocami Vám pomôže v mnohých ohľadoch. A v konečnom dôsledku tak Vianoce nemusia byť vôbec tak kruté, čo sa týka pribratých kilogramov.

 

Áno, všetky tieto tri oblasti musíte podchytiť. Samozrejme, najťažšie bude zvládať to, ako chudnúť počas vianoc. Ale nevzdávajte to – stačí si udržať návyky, ktoré získate počas roka. Správne stravovanie neznamená, že si občas nemôžete dopriať prehrešok. Samozrejme, zákusky a sviatočné jedlá sú povinnou výbavou vianočných stolov, takže by bolo zbytočné odriekať si ich. Na druhej strane môžete takéto chuťovky kompenzovať pohybom či zdravým jedlom. Ak ste naučený na zdravú stravu z obdobia pred Vianocami, nemal by to byť výrazný problém.

Ako na chudnutie? Stravou, pohybom a dostatočnou motiváciou 🙂 Prajeme veľa šťastia a nervov pri príprave na Vianoce. A nezabudnite – pohyb nemusíte obmedzovať ani v tomto sviatočnom období. Práve naopak – prospeje Vám ešte viac!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s