Najlepšie spôsoby, ako udržať motiváciu?

Často dostávame otázky, ako udržať motiváciu. Či už v živote, alebo často priamo v posilňovaní. Motivácia je základ každej činnosti. Vďaka nej nám pôjde všetko rýchlejšie a lepšie – aj cvičenie.

Vybudujte si vnútornú motiváciu

Máte problémy, ktoré Vás takmer vždy zabrzdia v entuziazme a nemáte potom chuť ani silu doriešiť začaté veci? Spíšte si všetky nepríjemnosti alebo problémy, ktoré vás možno trápia, a ktoré sú spôsobené vaším súčasným životným štýlom (nepadne mi oblečenie, nemám žiadnu energiu, mám vysoký krvný tlak, nemôžem sa normálne posadiť na stoličku, v plavkách si pripadám veľmi trápne…). Spíšte si aj všetky veci, ktoré budete schopní robiť, ak svoje ciele dosiahnete ( budem môcť nosiť, čo budem chcieť, budem mať viac energie, budem mať normálny krvný tlak, budem schopný pracovať lepšie, budem môcť vyrážať na túry…).

Ako schudnúť? Motivácia do posilnovne

Takto budete mať motiváciu, prečo áno a prečo prekonať súčasné ťažkosti – dopriať si v budúcnosti. Prečítajte si niekoľko tipov, vďaka ktorým môžete udržať motiváciu do posilňovne. A to oveľa silnejšiu.

Prečítať si môžete aj krátke pojednanie o motivácii a jej udržaní – http://cvicenie.wordpress.com/2013/11/21/motivacia-a-jej-udrzanie/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s